1. Päästeameti Põhja päästekeskus
1.1. Hoonete ja telkide põrandale ning maapinnale paigaldatavad ajutised elektrikaablid kaitsta mehhaaniliste vigastuste eest.
1.2. Põlevmaterjalide ladustamisel tuleb lähtuda tuleohutuse seaduse § 19 kehtestatud nõuetest.
1.3. Seadmed peavad vastama valmistaja tehnilise dokumentatsiooni nõuetele ja olema nõuetekohaselt hooldatud.
1.4. Telgi materjal peab vastama vähemalt tuletundlikkuse D-s2,d2 klassi materjali nõuetele.
1.5. Lava varustada esmase tulekustutusvahendiga - vähemalt üks tulekustuti 6 kg tulekustutusaine massiga.
1.6. Ohu korral tagada inimeste kiire teavitamine tulekahjust või muust ohust ja evakueerimine.
1.7. Ürituse korraldajal kontrollida enne ürituse algust kõikide tuleohutusnõuete täitmist.
1.8. Territooriumil asuvad tuletõrjehüdrandid peavad olema tähistatud nõuetekohase tähisega.
1.9. Väljaspool hoonet asuvad toitlustusletid/kioskid (iga kiosk) varustada vähemalt ühe 6 kg tulekustutusaine massiga tulekustutiga.
1.10. Enne ürituse algust viia läbi tuleohutusalane juhendamine ürituse korraldajatele ja valvepersonalile/turvatöötajatele.
1.11. Tagada gaasiseadmete paigaldus- ja kasutusjuhendite range täitmine.
1.12. Tagada tuletõrjetehnikale vaba juurdepääs tuletõrjehüdrantidele, hoonetele ja rajatistele.
1.13. Tulekustutid peavad olema nähtavad või leitavad märgistuse järgi ning nende kasutamine ei tohi olla takistatud.
1.14. Tagada kioskite, telkide, atraktsioonide paigutus vastavalt esitatud asendiplaanile.
1.15. Tagada, et kasutatav inventar oleks paigaldatud vastavalt tootja juhenditele.
1.16. Ürituse jaoks kasutataval piiratud territooriumil peab olema tagatud tuletõrjetehnikale vaba juurdepääs.
1.17. Avalikul üritusel tuleb tagada kõigi inimeste kiire teavitamine võimaliku ohu korral.
1.18. Tagada ettenähtud tuleohutuspaigaldiste olemasolu ja kasutamisvalmidus.
1.19. Sõidukite parkimisel ehitise läheduses ei või tekitada tuleohtu ehitisele, takistada evakuatsiooni ega raskendada päästetööde teostamise võimalikkust, sealhulgas päästemeeskondade ligipääsemist.
2. Politsei- ja Piirivalveameti Põhja prefektuur
2.1. Korraldajal tagada külastajate turvalisus.
2.2. Edastada 2 päeva enne ürituse toimumist valveobjektil turvaülesandeid täitvate turvatöötajate nimekiri e-postile urmas.tuisk@politsei.ee. Nimekirjas märkida: ees- ja perekonnanimi, isikukood, turvatöötaja kvalifikatsioonitunnistuse number, väljaandmise aeg, väljastaja andmed ning osutatav turvateenuse liik. Isikute kohta, kelle emakeel ei ole eesti keel, märkida eesti keele kohustusliku kesktaseme keeletunnistuse andmed.
2.3. Turvatöötajate koosseisu muutumisel edastada kohe asendustöötajate andmed e-postile urmas.tuisk@politsei.ee.
3. Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalamet
3.1. Korraldajal tagada Vabaduse väljakul ürituse ettevalmistamisel, selle ajal ja pärast üritust heakord – koristada kasutatavalt alalt (sh ka treppide alad) lahtine praht, sinna sattunud toiduained ja vedelikud (karastusjoogid jms) koristada survepesuga. Ala koristada kohe pärast ürituse lõppu.
3.2. Korraldajal on kohustus teavitada kõiki koostöös osalevaid ettevõtteid ja kõigi masinate juhte Vabaduse väljakul liikumise ja töötamise tingimustest ning jälgida ettenähtud tingimuste täitmist.
3.3. Korraldajal organiseerida Vabaduse väljakule sisse- ja väljapääsu sulgemiseks kasutatud betoontõkestuse õigeaegne äravõtmine ja tagasipaigaldamine kohe pärast ürituse lõppu. Betoontõkiste eemaldamisel peab sõidukite juurdepääsu väljakule piirama kas reguleerija või tuleb paigaldada ehitusaiad.
3.4. Rajatiste paigaldamisel sillutisele ja väljakule tuleb vältida katendi vigastamist ja määrdumist (sh ka kleebitud teipidest jäävaid jälgi), vajadusel kasutada katte- või kaitsematerjale (veekindel vineer jms).
3.5. Keelatud on väljaku katenditele kanda markeeringut (värvide, markerite, kriitide jms).
3.6. Teede katenditesse ja väljaku graniitkattesse ning vuugivahedesse ei või puurida auke ja kinnitada ankruid ning muid esemeid.
3.7. Ürituseks vajaliku elektrienergia tarbimine kooskõlastada Vabaduse väljaku maa-alust osa haldava AS-i Tallinna Arendused käidukorraldajaga (AS Pristis, Marko Mätlik, tel +372 518 3724, e-post: marko@pristis.ee või pristis@pristis.ee).
3.8. Üritusel elektri tarbimiseks vajalikud kaablid ja nende ühendused, mis kulgevad mööda platsi pinda, peavad olema kaetud vastava kaablikattega. Kaableid ei tohi paigutada vee äravoolurennidesse.
3.9. Korraldaja katab Vabaduse väljaku konteinerhaljastuse ümberpaigutamisega seotud kulutused (vastavalt hinnakirjale) asutusele Kadrioru Park ja hüvitab ürituse tagajärjel hävinud või kahjustatud haljastuse.
3.10. Korraldaja kohustub tagama, arvestades eeldatavat külastajate arvu, vajaliku hulga wc-de paigaldamise/olemasolu lubatud alal.
4. Tallinna Strateegiakeskus, linna ettevõtlusteenistuse ringmajanduse osakond
4.2. Esitada liigiti kogutud jäätmete üleandmist tõendavad dokumendid (nt arve) ja kogused jäätmeliikide kaupa hiljemalt 30 päeva peale üritust AKIS jäätmearuandluses.
4.3. Avaliku ürituse loa korduskasutatavate nõude kasutamise ja jäätmete liigiti kogumise tingimuste rikkumise korral Tallinna Strateegiakeskuse ringmajanduse osakond järgnevat taotlust ei kooskõlasta.
5. Tallinna Linnakantselei
5.1. Korraldaja on kohustatud järgima autoriõigusega kaitstud teose avalikul esitamisel õigusaktidest tulenevaid nõudeid ning pöörduma vajaduse korral teose kasutamiseks autori või teda esindava organisatsiooni poole.