1. Päästeameti Põhja päästekeskus
1.1. Hoonete ja telkide põrandale ning maapinnale paigaldatavad ajutised elektrikaablid kaitsta mehhaaniliste vigastuste eest.
1.2. Tagada tuletõrjetehnikale vaba juurdepääs tuletõrjehüdrantidele, hoonetele ja rajatistele, müügipunktidele ning telkidele.
1.3. Sõidukite parkimisel ja telkide jm müügipunktide paigutamisega ehitise läheduses ei või tekitada tuleohtu ehitisele, takistada evakuatsiooni ega raskendada päästetööde teostamise võimalikkust, sealhulgas päästemeeskondade ligipääsemist.
1.4. Lava ja toidu valmistamisega tegelevad müügipunktid varustada esmase tulekustutusvahendiga - vähemalt üks tulekustuti 6 kg tulekustutusaine massiga.
1.5. Ohu korral tagada inimeste kiire teavitamine tulekahjust või muust ohust ja evakueerimine.
1.6. Ürituse korraldajal kontrollida enne ürituse algust kõikide tuleohutusnõuete täitmist.
2. Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalamet
2.1. Korraldajal tagada ürituse ettevalmistamisel, selle ajal ja ürituse järgselt heakord - koristada kasutatavale alale sattunud toiduained ja lahtine praht.
2.2. Üritusel elektri tarbimiseks vajalikud kaablid ja nende ühendused, mis kulgevad mööda maad, peavad olema kaetud vastava kaablikattega.
2.3. Korraldaja kohustub tagama, arvestades eeldatavat külastajate arvu, vajaliku hulga wc-de paigaldamise/olemasolu lubatud alal.
3. Tallinna Strateegiakeskus, linna ettevõtlusteenistuse ringmajanduse osakond
3.2.
Pakendiseaduse § 5 lg-le 8 on avalikel üritustel lubatud kasutada üksnes korduskasutatavaid nõusid ja söögiriistu. Lubatud on kasutada ühekordselt kasutatavaid joogikõrsi, segamispulki ja kokteilikaunistusi, mis ei koosne plastist (sh biopõhisest plastist), oksüdantide toimel lagunevast plastist või biolagunevast plastist.
3.3. Esitada liigiti kogutud jäätmete üleandmist tõendavad dokumendid (nt arve) ja kogused jäätmeliikide kaupa hiljemalt 30 päeva peale üritust AKIS jäätmearuandluses.
3.4. Avaliku ürituse loa korduskasutatavate nõude kasutamise ja jäätmete liigiti kogumise tingimuste rikkumise korral Tallinna Strateegiakeskuse ringmajanduse osakond järgnevat taotlust ei kooskõlasta.
4. Tallinna Transpordiamet
4.1. Rongkäigul osalejate arv maksimaalselt 35 inimest.
Organiseeritud inimrühm (rongkäik) võib liikuda ainult sõidutee parema ääre lähedal või jalakäijat või kergliikurijuhti takistamata jalgteel või kõnniteel, kõige rohkem neli inimest kõrvuti.
Rongkäik võib liikuda ka jalgratta- ja jalgteel jalakäijat, jalgratturit, kergliikurijuhti takistamata, kõige rohkem kaks inimest kõrvuti. Rühma juht peab tagama ohutuse asjakohaste vahenditega, näiteks helkurvestide kandmisega või muu sellisega.
Rühma juht peab tagama rongkäigul osalejate ohutuse lähtuvalt liiklusseadusest § 22, §24, § 25 ja § 26.
5. Põhja-Tallinna Valitsus
6. Tallinna Linnakantselei
6.1. Korraldaja on kohustatud järgima autoriõigusega kaitstud teose avalikul esitamisel õigusaktidest tulenevaid nõudeid ning pöörduma vajaduse korral teose kasutamiseks autori või teda esindava organisatsiooni poole.